Të gjithë qajnë është një film me regji të Jonid Jorgji dhe produksion i B and G Film Pro dhe që tregon ngjarje të vërteta të ndodhura në 13 qershor të 2003.

PërmbajtjaRedakto

Një nënë përpiqet të ndihmojë djalin e saj që po rrihet dhe grabitet nga tre burra me maska. Duke sulmuar njërin nga grabitësit, kupton që ai është duke vdekur dhe i heq maskën, duke zbuluar kështu djalin e vogël të martuar dhe të papunë, kristin , i cili është duke qarë.[1]

Aktorët dhe roletRedakto

ReferimeRedakto

  1. ^ Qëndra Kombëtare e Filmit (2006-2010), fq.32