Hape menynë kryesore

Tijs Michiel Verwest, (lindur më 17 janar 1969)[1], i njohur si Tiësto, është muzikant hollandez, DJ dhe prodhues i muzikës elektronike.

BurimiRedakto

  1. ^ "DJ Tiësto Biography". allmusic. Marrë më August 5, 2008.