Ummah Films është kompani filmike amerikane e themeluar nga Baba Ali dhe që prodhin shoun e njohur në internet Ask Baba Ali që më parë njihej si "Ummah Films Show".

Shenja dalluese e Ummah Films.

Lidhje të jashtmeRedakto

  Ky artikull në lidhje me Filmi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.