Wikipedia diskutim:Jo hulumtime vetjake

Latest comment: 3 vjet më parë by HeyGirlyGirlOr...AreYouTomBoy in topic Deti Adriatik
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike Jo hulumtime vetjake. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Deti Adriatik Redakto

Pershendetje!Si do tia beni me faqen e detit Adriatik?? HeyGirlyGirlOr...AreYouTomBoy (diskutimet) 23 nëntor 2019 13:59 (CET)Reply[përgjigju]

Deti Adriatik Redakto

A mund te ndihmoj me ndonje gje???☺ HeyGirlyGirlOr...AreYouTomBoy (diskutimet) 23 nëntor 2019 14:00 (CET)Reply[përgjigju]

Return to the project page "Jo hulumtime vetjake".