Zelda Williams

aktore amerikane

Zelda Rae Williams lindi më 31 korrik të vitit 1989New York City, New yorkShBA-ve. Është një komedian dhe aktrim amerikan.

Williams më 2011

ReferimetRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto


  Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.