Agnetha Fältskog (Emri i gjatë Agneta Åse Fältskog) u lind më 5 prill 1950JönköpingSuedisë, ka qenë pjesëtare në grupin e famshëm Suedez ABBA.

Agnetha Fältskog

Shih dhe këtëRedakto

  Commons: Agnetha Fältskog – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale