Agron Bajrami është gazetar i njohur shqiptar nga Kosova, kryeredaktor i gazetës Koha Ditore[1] dhe anëtar i bordit të Organizatës së Mediave të Evropës Juglindore (South East European Media Organization - SEEMO).

Agron Bajrami.jpg

Burimi i të dhënaveRedakto

  1. ^ "MEDIA CONTACT LIST". Arkivuar nga origjinali origjinali më 18 prill 2011. Marrë më 30 dhjetor 2009.


  Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.