40°11′N 20°23′E / 40.18°N 20.38°E / 40.18; 20.38

Ersekës

Bashkia Ersekë është një bashkiRrethin e KolonjësShqipëri dhe i vetmi vendbanim është Erseka.[1]


Shiko edhe

Redakto

Referime

Redakto
  1. ^ "FLETORJA ZYRTARE E REPUBLIKËS SË SHQIPËRISË" (PDF). www.qbz.gov.al. 1 shtator 2014. Arkivuar nga origjinali (PDF) më 24 shtator 2015. Marrë më 20 dhjetor 2017. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)