Begaj (Vushtrri)

fshat në Kosovë

Begaj është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë.

Begaj
Fshat
Vendndodhja
Begaj is located in Kosova
Begaj
Begaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Vushtrri
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 571 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 49′ 59″ Veri

20° 59′ 12″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto