William "Bill" Byrge lindi më 16 korrik, 1932Nashville, Tennessee. Ishte një komedian dhe aktor amerikan, ndër më të mirët e të gjitha kohërave.

Bill Byrge
U lind në
William Byrge

16 korrik, 1932

Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.