Bobi

Vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë.

Bob është një vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë.

Bob
Fshat
{{{postal_code_type}}}
50000
Targat05

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto