Boshlan është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë.

Boshlan
Fshat
Vendndodhja
Boshlan is located in Kosova
Boshlan
Boshlan
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Vushtrri
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 54′ 49″ Veri

20° 0′ 41″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto