Cangonje

fshat në Shqipëri
Flag of Albania.svg Cangonje
Noimage.png
Emri: Cangonje
Qarku:
Rethi:
Komuna: -
Kryeplak: -
Popullsia: -
Kodi telefonik: -
Lartësia mbidetare: -
Gjerësia gjeografike: -
Gjatësia gjeografike: -
Web-faqe: s'ka

Cangonje është një fshat në Republikën e Shqipërisë.

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto