Ceceli është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë.

Ceceli
Fshat
Vendndodhja
Ceceli is located in Kosova
Ceceli
Ceceli
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Vushtrri
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 50′ 52″ Veri

21° 3′ 14″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto