Dallashaj është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Dallashaj
Fshat
Vendndodhja
Dallashaj is located in Kosova
Dallashaj
Dallashaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 25′ 20″ Veri

20° 20′ 30″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto