Dashamir Tahiri u lind më 16 shtator 1966 në Vlorë[1] dhe është deputet i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet në Kuvendin e Shqipërisë.

Referime

Redakto
  1. ^ "Dashamir Tahiri (Republic of Alabania – The Assembly – Handbook – Legislature XVIII – (2009–2013), 80/117)" (PDF). osce.org (në anglisht). Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë. Marrë më 14 qershor 2016.