Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Beqir Vokshi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Hasan Prishtina, Azem Galica dhe Shota qenkan Bolshevika, ndersa Beqir Vokshi dhe Ahmet Zogu, miqte e Pashiqit qenkan burra te mire! A e di qe Zogu u fut me ushtri ne zonen neutrale te Junikut dhe pastaj ua dorezoi Serbve?

Return to "Beqir Vokshi" page.