Diskutim:Enciklopedia e artit shqiptar

Shto një temë
There are no discussions on this page.
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Enciklopedia e artit shqiptar. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

duhet te perpunohet dhe te qendroje me te gjitha informacionet e dhena se ndryhse eshte tyrp qe te mos egzistoje

Ndoshta eshte turp te mos ekzistoj por eshte edhe me turp te ekzistoje pa asnje Ë ose ë, Ç ose ç.
nuk eshte puna vetem te hidhet artikulli por te hidhet i punuar mire. ka shum artikuj te cilet mund te merren si shembuj. punojeni mir atikullin dhe do te mbetet perndryshe griset (Puntori 27 Nëntor 2006 10:09 (UTC))

Po punoje pra ti qe e quan veten punetori> se per te grisur kollaj eshte. Sa per ata te akademise apo te politikes ata duan as qe botohet se duan qe ta shesin copa copa si artikull. A di i qe ka nje vit qe rri ne sirtar dhe nuk botohet kurse ministria e kultures i hedh paret per shalet e femrave.

  • Sinqerisht me vjen keq qe ju kam ber te shqetesoheni por duhet te kuptoni se artikulli nuk ishte i rregulluar mire, si i perket gjuhes shqipe pra te jet nje artikull qofte edhe i pjeseshem (qe nenkupton plotesimin e mevonshem) por i rregulluar mire si ne permbajtje ashtu edhe ne drejtshkrim.

Po te mendoja ne grisje (meqe mendon ashtu) une do e kisha grisur qe ne momentin e pare, por nuk jam aq mendje lehte dhe e shoh se mundoheni dhe e respektoj punen e cdokujte.

Shendet (Puntori 11 Dhjetor 2006 11:36 (UTC))

Return to "Enciklopedia e artit shqiptar" page.