Diskutim:Fatos Nano

Latest comment: 4 vjet më parë by InternetArchiveBot in topic Internet Archive Bot
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Fatos Nano. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Nicholas Pano: Besoj se Fatos Nano e ka të qartë se Shqipëria është në një udhëkryq kritik. Zoti Nano është një individ i aftë për të udhëhequr vendin, por në qoftë se vazhdon kursin e veprimeve të tij të papërgjegjëshme, ai do të dëmtonte jo vetëm partinë e tij por edhe Shqipërinë. Në një rast të tillë, do t’u përkiste elementëve të shëndoshë brenda partisë së tij ta detyronin zotin Nano të largohej nga pushteti.

Këto zgjedhje janë një provë e madhe për Nanon po aq sa janë edhe për Berishën. Populli shqiptar nuk është i predispozuar të durojë edhe për katër vjet të tjerë indiferencën e Kryeministrit Fatos Nano ndaj shqetësimeve të shqiptarëve. Ndërkohë që ai e kalon kohën nëpër kafe pa i kushtuar vemendje situatave të vështira në vend, viktima të tragjedive shoqërore dergjen në morg. Kryeministri Nano bën një jetë tepër luksoze në një vend tepër të varfër. Dhe me të drejtë shqiptarët duhet të jenë të shqetësuar nga stili i tij i jetesës, po aq sa edhe nga stili i tij arrogant i udhëheqjes.

Njeher do te diskutohet tani shkruhet ne artikull, qysh eshte shkruajtur nuk eshte dakord dhe duhet kjo pikepamje te diskutohet, se mendimi i zotri Pano nuk eshte mendimi i te gjithve, ti qysh po kallxohesh je kundra Nano's, mu nuk me interson as politika, as Nano, As Pano, As PDK ose LDK, por mendoj se ky projekt eshte neutral. --K.S.ystem ??? 2006 Shkurt 24 21:16 (UTC)

Internet Archive Bot Redakto

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Fatos Nano. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 15 shtator 2019 07:40 (CEST)Reply[përgjigju]

Return to "Fatos Nano" page.