Diskutim:Federata Shqiptare e Futbollit

Latest comment: 3 vjet më parë by Squatrazustradin in topic Historiku
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Federata Shqiptare e Futbollit. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Historiku Redakto

Artikulli në pjesën historike flet për gjithëçka vetëm për FSHF-në nuk flet! Kjo duhet përmirësuar! – Squatrazustradin (diskutimet) 6 qershor 2020 22:12 (CEST)Reply

Return to "Federata Shqiptare e Futbollit" page.