Diskutim:HIV

There are no discussions on this page.
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin HIV. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

I kam bere disa permiresime, por ikonen per permiresim nuk e kam larguar per shkak se artikulli ka nevoje per zgjerim. --Zeke 3 Qershor 2008 16:03 (UTC)

Return to "HIV" page.