Diskutim:Hajredin Bylyshi

Active discussions
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Hajredin Bylyshi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

DuplikatRedakto

Përveçse nuk përfillet vëmendja ndaj emrave të dyfishuar në përpjekjet që paska ky artikull për ta përmirësuar duke nxjerrur jashtë spektrit këtë burim nga sa pashë në historikun e kësaj faqeje duke mos qenë veprim vandal dhe i verifikueshëm, shtoj këtu për dyfishimin po ashtu të këtij emri, i cili është i njëjti me Hajredin Bylishi, Z. @1l2l3k,. A merresh dot ti me këtë? --Flladitja (diskutimet) 25 shkurt 2018 14:44 (CET)

Return to "Hajredin Bylyshi" page.