Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Flladitja. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Flladitja!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Flladitja, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.NjatjetaRedakto

Jeni përdorues i ri, apo përdorues i vjetër me llogari të re (sockpuppet)?--Udha (diskutimet) 20 Shkurt 2018 15:32 (CET) Perdorues i ri. Nuk jam familjarizuar ende me fjalet qe perdoren (sockpuppet), keshtu qe flisni me shkoqur. --Flladitja (diskutimet) 20 Shkurt 2018 15:35 (CET) Ç'është ky ton i pasjellshëm? unë të mirëprita, madje që mbrëmë. Pastaj të kam folur mjaft shkoqur: "përdorues i vjetër me llogari të re (sockpuppet)". Nëse nuk je, aq më mirë për mua dhe @1l2l3k,--Udha (diskutimet) 20 Shkurt 2018 15:44 (CET)

Rrofsh per pritjen. Ndjese per si tu duk toni, keshtu shkruaj. Prape shkruajtet joshkoqur--Flladitja (diskutimet) 20 Shkurt 2018 16:03 (CET)
Cila pjese e komentit tim ishte "joshkoqur" i ose e nderuar? Me trego dhe do e thuktezoj.--Udha (diskutimet) 20 Shkurt 2018 16:12 (CET)
@Udha,Edhe nese eshte sock, lere te "sock"-i nje here, pastaj bezdise. Tani per tani aktiviteti eshte i paster. @Flladitja, perdoruesi Udha e ka fjalen per kete. --1l2l3k (diskutimet) 20 Shkurt 2018 16:35 (CET)
Njatjeta zoteri. Une nuk e akuzova askend per asgje. Une i urova mireseardhjen nje perdoruesi te ri dhe shpresoj te frytshem, madje dy here, mbreme dhe sot. Une dua t'u ndihmoj perdoruesve te ri dhe te siguroj qe do te jem gjithnje prane ketij perdoruesi te ri.--Udha (diskutimet) 20 Shkurt 2018 16:51 (CET)
Mbreme, sot... mua me dukesh me shume i ngjeshur sesa i pranishem. Te falenderoj diskutimet --Flladitja (diskutimet) 20 Shkurt 2018 16:55 (CET)
Citat nga Flladitja: "Perdorues i ri. Nuk jam familjarizuar ende me fjalet qe perdoren (sockpuppet)"
Tani po e shoh këtë bisedë me sy tjerë Hatake. Ma zbukurove mbrëmjen i nderuar. :'D--Udha (diskutimet) 20 shkurt 2018 23:49 (CET)
Me vjen keq qe mbremja jote gjen kuptim ne wiki. --Flladitja (diskutimet) 20 shkurt 2018 23:51 (CET)
Une nuk jam ai qe krijon sock pas socku per te qene ne Wiki. Duket qartë mbrëmja e kujt nuk gjen kuptim jashtë wikit.--Udha (diskutimet) 21 shkurt 2018 00:01 (CET)
? Fol perçart ndokund tjeter te lutem, edhe mirepritje edhe delirime nuk shkojne --Flladitja (diskutimet) 21 shkurt 2018 00:10 (CET)
Hatake, je vetëzbuluar. Bllokimi yt është çështje kohe. Më mahnit zelli yt nopran për të redaktuar artikullin e gjirokastritit. Aq i djegur paske qenë për të? Në vend që ta redaktosh artikullin e "Komandantit", vrapon tek Ismaili--Udha (diskutimet) 21 shkurt 2018 00:13 (CET)
Po shkruan duke marre per te mireqene gjera qe vetem ti i di. Fol shkoqur nese ke gje per te thene, nese nuk di atehere terhiqu nga mirepritja se e telendise veten me keto radhe --Flladitja (diskutimet) 21 shkurt 2018 00:15 (CET)
Ore çun, dil nga roli. Ruaje energjinë për sockun tjetër, se ky na la shëndenë.--Udha (diskutimet) 21 shkurt 2018 00:19 (CET)

artjola toskaRedakto

artjola toska nuk eshte shkodrane...ka lindur me 25 shkurt ne 1975 dhe eshte tiranase Dfondi (diskutimet) 25 shkurt 2018 16:18 (CET)

Nuk kam gje kundra ndryshimit perveç faktit qe e bere pa burim, Dfondi --Flladitja (diskutimet) 25 shkurt 2018 16:31 (CET)
jam i interesuar ne lidhje me burimet qe kerkoni...ku mbeshteteni ju ?dhe se dyti kam artjola tosken ketu dhe eshte e interesuar per ndryshimet e kerkuara Dfondi (diskutimet) 25 shkurt 2018 16:35 (CET)
Keshtu funksionon wikipedia: per nje gje te caktuar pretendohet te shoqerohet me burimin perkates. Per rastin konkret, artikulli vertet meriton vemendje dhe rishkrim deri diku, por meqe eshte ne ate gjendje me kohe, atehere merr rol vjetersia e gjendjes se artikullit. Znjsh. Artiola te na thone ku mund t'i gjejme gjeneralitetet e veta, ne ndonje faqe gazete psh... e keshtu --Flladitja (diskutimet) 25 shkurt 2018 16:39 (CET)
mund te me jepni nje kontakt tuajin ku tju dergoj te dhenat? Dfondi (diskutimet) 25 shkurt 2018 17:03 (CET)
Po kontakt eshte edhe ky, hidhni ne doni t'jua permiresoj Dfondi --Flladitja (diskutimet) 25 shkurt 2018 17:13 (CET)