Diskutim:Kemi vashëza të mira

Shto një temë
Active discussions
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Kemi vashëza të mira. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

TitulliRedakto

Ndryshova titullin e artikullit sepse në librin Arvanitët nga Irakli Koçollari kjo këngë po shkruhet kështu: Kemi vashëza të mira. [1]--Hyllvegu (diskutimet) 26 janar 2021 22:23 (CET)

Return to "Kemi vashëza të mira" page.