Diskutim:Kurt Cobain

There are no discussions on this page.
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Kurt Cobain. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Artikulli duhet të pastrohet. Nuk ka pamje enciklopedike dhe shumë gjëra janë pa burim të dhënë. --Mig 19 Tetor 2006 21:36 (UTC)

Return to "Kurt Cobain" page.