Diskutim:Mbretëria Mesjetare e Shqipërisë

Active discussions
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Mbretëria Mesjetare e Shqipërisë. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

EmërtimiRedakto

Propozoj t'i bëhet "... e Arbërisë", Shqipëria nuk bëhet fjalë të mbartë mbi vete ngarkesën politologjike të entitetit Regnum Albaniae duke qenë Shqipëria një realitet më i vonët. --Flladitja (diskutimet) 25 shkurt 2018 14:47 (CET)

Return to "Mbretëria Mesjetare e Shqipërisë" page.