Diskutim:Rudina Magjistari

Latest comment: 1 vit më parë by 185.67.177.85 in topic trajnere e veshjes
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Rudina Magjistari. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

trajnere e veshjes Redakto

Pershendetje,


Un jam Merita Krasniqi trajner profesionale e veshjes( professional style coach)

Besoj qe me pak keshilla te kisha ndihmu me u duk me bukur (edhe pse e bukur je cdoher)nganjehere nuk ja qellojm ne veshje dhe per kete arsye jemi ne qe te ju ndihmojm te zgjidhni kete problem,

nese veq jeni e interesuar per nje bised me mua te lutem shiko faqen time ne instagram :meritaprofessiona stylecoach,

cdo te mire,

Merita 185.67.177.85 14 nëntor 2022 18:05 (CET)Reply

Return to "Rudina Magjistari" page.