Diskutim:Shtetësia

There are no discussions on this page.
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Shtetësia. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

1l2l3k, nuk jam i sigurt se pse u fshi modifikimi im i fundit, por, sidoqoftë, nga ana estetike më dukej më i pëlqyeshëm artikulli siç ishte më parë, pra deri në këtë version ose të mëparshmin. Pqnlrn (diskutimet) 7 janar 2018 14:55 (CET)

@Pqnlrn, ky artikull nuk eshte vendi i duhur per ate paragraf, i cili eshte specifik per Kosoven, dhe plus nuk kishte referenca. Ky eshte artikull per Shtetesine ne pergjithesi. Nese do te hapesh dicka per problemet e Shtetesise ne Kosove, mund ta fusesh te ky artikull, po duke futur nje reference dhe si paragraf te vecante si psh ==Probleme te shtetesise ne Kosove==. --1l2l3k (diskutimet) 7 janar 2018 15:04 (CET)
Return to "Shtetësia" page.