Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Trailer. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Për përdorimin e saktë të termave "Trailer", "Klip" së pari duhet të mësohet të logjikohet. "Trailer" është "trailer", "klipi" është "klip".--Hipi Zhdripi 24 Janar 2008 01:28 (UTC)

Start a discussion about Trailer

Nis një diskutim
Return to "Trailer" page.