Diskutim:Universiteti i Vlorës "Ismail Qemali"

Shto një temë
There are no discussions on this page.
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Universiteti i Vlorës "Ismail Qemali". Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Ky eshte ai rektori qe  desh ti  hiqte  emrin universietetit. Po sikur  ia mbathi si trim qe ishte  dhe nuk behen zgjedhje vetem qe te mos krijohet  precedent me duket 

Duhet sqaruar kjo pike! pastaj nuk e shoh te aresyeshme te jepen adres emaili ne wikipedia--Papa-Zhuli 1 Janar 2009 21:39 (CET)

Ndihu i lirë ta editosh këtë artikull. --Λeternus 1 Janar 2009 22:43 (CET)
Return to "Universiteti i Vlorës "Ismail Qemali"" page.