Diskutim:Ushqimi

There are no discussions on this page.
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Ushqimi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Titulli nuk perputhet me permbajtjen: ndoshta duhet ndryshuar ne "Substancat ushqimore industriale" --ELlazo (diskutimet) 7 maj 2014 20:19 (CEST)

Return to "Ushqimi" page.