Dita e Parë e Punës filëm shqiptar me regji të Suela Demirit që flet për dy persona të cilët pranojnë të ndryshojnë pamjen dhe personalitetin e tyre në shkëmbim të të ardhurave monetare.

InterpretuesRedakto

BurimetRedakto

Të dhënat janë marrë nga publikimi: "Albanian Film Center' Qendra Kombetare e Filmit (2006-2010)"

  Ky artikull në lidhje me Filmi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.