Doña Barbara - Zonja Brabara, është një telenovelë latine e prodhuar nga Telemundo në vitin 2008. Transmetuar në USA nga kanali Telemundo dhe në Shqipëri nga televizione lokale. U transmetua në qytetin e Elbasanit nga kanali Best Channel ku numeroi 190 episode. Protagonizuar nga Edith Gonzalez dhe Christian Meier.

PërshkrimiRedakto

PersonazhetRedakto

XhirimetRedakto