Llukia

fshat në Kosovë
(Përcjellë nga Dobërlluka)

Llukia është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Para vitit 1999 fshati ishte i njohur edhe me emrin Dobërllukë.

Llukia
Lluki
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto