Stampa:Infobox KS vendbanim Dobrushë është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Butinë dhe Drenushë.

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto