Doganaj (Kaçanik)

fshat të Kosovë

Doganaj është një vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë.

Doganaj
Fshat
Vendndodhja
Doganaj is located in Kosova
Doganaj
Doganaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Kaçanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 555 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 16′ 26″ Veri

21° 11′ 25″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto