Dorian Nini kompozitor dhe këngëtar shqiptar.[1]

Dorian Nini
230px
Dorian Nini
Informacione
Vdekja2012
Profesion(e)Kompozitor, Kengëtar


Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.

  1. ^ "Biografia: Dorian Nini". Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)