Duboci (Vushtrri)

fshat në Kosovë

Duboc është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Gjytet.

Duboc
Gjytet
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto