Duboci

fshat në Kosovë
(Përcjellë nga Dubofci)

Duboc është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Gjytet.

Duboc
Gjytet
Fshat

Shih dhe këtë Redakto

Lidhje të jashtme Redakto