Elezaj është një vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë.

Elezaj
Fshat
Vendndodhja
Elezaj is located in Kosova
Elezaj
Elezaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Kaçanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 574 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 16′ 58″ Veri

21° 11′ 1″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto