Esat Ibro është regjisor dhe skenarist shqiptar.

FilmografiaRedakto

RegjiRedakto

SkenareRedakto

  Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.