Euphorbia cyparissias

lloj i bimëve

Euphorbia cyparissias është bimë e familjes Euphorbiaceae.

Euphorbia cyparissias
Euphorbia cyparissias 02 bgiu.jpg
Klasifikimi shkencor
Mbretëria:
Division:
Klasa:
Rendi:
Familja:
Gjinia:
Lloji:
E. cyparissias
Emri binomial
Euphorbia cyparissias

PamjeRedakto

Shiko dhe këtëRedakto

Euphorbia cyparissias në projektin Commons të Wikipedias

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Euphorbiaceae – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale


  Ky artikull në lidhje me biologjinë është i cunguar. Ndihmoni dhe ju në përmirsimin e tij.