Festivali Evropian i Këngës 1962

Festivali Evropian i Këngës 1962
◄1961        1963►

Lidhje të jashtme Redakto

  Commons: Eurovision Song Contest 1962 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Stampa:Eurovizioni