Gojbulë është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë.

Gojbulë
Fshat
Vendndodhja
Gojbulë is located in Kosova
Gojbulë
Gojbulë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Vushtrri
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 50′ 56″ Veri

20° 59′ 30″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto