Gornjasella

fshat në Kosovë

Gornjasellë është një vendbanim në komunën e Prizrenit, Kosovë.

Gornjasellë
Fshat
Vendndodhja
Gornjasellë is located in Kosova
Gornjasellë
Gornjasellë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Prizren
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Sreckë
Lartësia 1369 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 10′ 40″ Veri

20° 55′ 51″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto