Graca (Vushtrri)

fshat në Kosovë
(Përcjellë nga Graca)

Gracë është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë.

Gracë
Fshat

Shih dhe këtë

Redakto

Lidhje të jashtme

Redakto