Graca (Vushtrri)

fshat në Kosovë

Gracë është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë.

Gracë
Fshat
Vendndodhja
Gracë is located in Kosova
Gracë
Gracë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Vushtrri
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 519 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 44′ 44″ Veri

21° 3′ 32″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto