Jeff Garlin lindi më 5 qershor 1962Chicago, Illinois si Jeffrey Todd Garlin. Ishte një aktor dhe komedian amerikan, ndër më të mirët e të gjitha kohërave.

Jeff Garlin
U lind në5 qershor 1962
Kombësiaamerikan
TitulliGarlin, 2014

Lidhje të jashtme

Redakto
  Commons: Jeff Garlin – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale


  Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.