Liqej

fshat në Kosovë
(Përcjellë nga Jezera)

Liqej është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Liqen.

Liqej
Liqen
Fshat
Popullsia
 • Gjithsej318 [1]

Shih dhe këtë Redakto

Burimet Redakto

Lidhje të jashtme Redakto