James Ross "Jim" Meskimen lindi më 1959. Është një aktor dhe komedian.

Jim Meskimen
41st Annie Awards, Jim Meskimen.jpg
Meskimen më 2014
Informacione personale
Ditëlindja 1959
Vendlindja Los Angeles, California

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.